Jdi na obsah Jdi na menu
 


Líčení podle Avril

20. 5. 2009

Obrazek

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Líčení-1

Drsnačka

Postup-Tohoto nepřístupného looku,docílíme tmavímy antracitovými stíny,pečlivou linku na vnitřním víčku a silnou vrstvu řasenky.Barva rtěnky by měla zvát vaši drahou polovičku k vášnivému polibku,zvolte zkrátka něco opravdu,sladkého.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Líčení-2

Punkerka-

Postup-Tmavá linka na vnitřní straně víčka kobaltově černá.Na vrchní i spodní víčka do ztracena rozetřete zlatavě tmavě šedý stíny-takhle vypadají dokonalé kouřové stíny.Také rty vytvoříma pomocí pudru a světlounce růžového stínu,barva musí splývat s pletí.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Líčení-3

Sex-Simbol

Postup-Na celé oko naneseme tmavou linku.Horní víčko a vnitřní koutek trošku rozsvítíme stříbrným očním stínem,a  sposní víčko pak lehce vystínujeme růžovým stínem.Na rty použijeme jemnou rtěnku s odstínem rtů.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Líčení-4

Rebelka se vším všudy

Postup-Na celé oko ze vnitř naneseme tmavou linku.Horní víčko a vnitřní koutek trošku rozsvítíme stříbrným očním stínem,a spodní víčko pa lehce vystínujeme zeleno-šedým očním stínem matným stínem.Truchu zvýrazníme byrvu rtů rtěnkou do oranžova,neleskujeme necháme rty matné

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Líčený-5

Diskovíla

(Upozornění: je to nenápadné líčení ale přesto sexy)

Tmavě hnědou tužku linkujeme vnitřní víčko a na horní i spodní z vnějšku naneseme hnědý stíny.Tvář podpoříme třpytivím světlím zdravíčkem a rty přetřeme balzámeme s lekem.Použijeme hnědou nebo fialovou řasenku,aby tolik nekontrastovala s pletí.

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Líčení-6

Něžná

Postup-Linku tentokrát nanesete jen na spodní víčko z venku.Horní víčko zlehka poprášíme hnědým stínem,a na spodní nepravidelně rozetřeme ten gel v petrolejové barvě.Plet rozjasníme pudrem se třpytkami a na rty pouze ošetříme jelením lojem.Nezapomeneme zvýtaznit obočí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář